Vytvoření webových stránek s využitím redakčního systému WordPress

Vytvořili jsme množství webů s využitím redakčního systému WordPress. Používáme ho několik let pro téměř všechny weby, které vytváříme. Díky mnoha zkušenostem tak dokážeme splnit mnoho požadavků.

Partnerská stránka

Toto je partnerská stránka společnosti WP-admin.cz s.r.o., která je specialista na WordPress. Práce nevykonává Liberix, o.p.s.

Postaráme se o bezproblémový běh webových stránek vaší společnosti

Určeno: Firmám, neziskovým organizacím

Nemáte čas nebo know how na to, abyste se o své stránky starali a udržovali je v kondici? Je přirozené, že se věnujete svým aktivitám a odborné požadavky týkající se provozu webu „jdou mimo vás“. Platí to pro většinu společností a není na tom nic špatného. Jste odborníci na svou oblast, takže péče o webové stránky patří do rukou odborníkům na provoz webových stránek.

Zaškolíme vaše pracovníky

Určeno: Firmám, neziskovým organizacím

Zaškolíme vaše zaměstnance či kolegy v práci s WordPressem, aby dokázali na webu připravit článek, připravíme vše pro fungování redakční rady, takže bude jasné, kdo za co zodpovídá. Nastavíme vám redakční systém a ukážeme vám, jak se s ním pracuje. Školení WordPressu může být jak online, tak offline a připravuje se vždy na míru vašim požadavkům.