Výhody redakčního systému WordPress

1. Snadné publikování a vkládání obrázků

Vytvoření nového článku nebo stránky
Redakční systém WordPress je software, který vytváří webové příspěvky, umožní vám nahrát a vložit fotografie nebo video. Ve stránkách udržuje pořádek, řadí je do rubrik a měsíčních archivů.

Každý článek má nadpis, obsah, datum vydání a autora. Vytváření příspěvků je snadné, při úpravě textu vám pomůže  jednoduchý editor. Ten se také postará o vytvoření adresy příspěvku na vašem webu.

2. Čitelné adresy a optimalizace pro vyhledávače

Zatímco adresy článků složené z pochopitelných slov potěší čtenáře, popisné informace uložené u článků potěší vyhledávače – díky nim zařadí vaše stránky snadněji do výsledků vyhledávání. WordPress má mnoho skvělých možností pro tzv. Search Engine Optimalization (SEO). Všechno to znamená, že váš web čtenáři snadno najdou.

WordPress vytváří čitelné adresy

3. Více uživatelů s různými oprávněními – redakční rada

Uživatelé mohou dělat jen to, co jim správce dovolínemusíte prosit správce stránek a čekat, až bude mít čas váš článek publikovat. V redakčním systému je možné určit redaktory, editory, spolupracovníky nebo autory. Každá role má jiná uživatelská oprávnění, díky kterým lze určit, co kdo smí nebo nesmí dělat. Je možné pravidelně vydávat články a mít jistotu, že je schvaluje pověřený šéfredaktor.

4. Pravidelné aktualizace jsou zdarma

Aktualizace jsou zdarma a pravidelněRedakční systém WordPress je pravidelně aktualizován a trvale vyvíjen již od roku 2003. Aktualizace jsou dostupné zdarma přímo z redakční části. Jejich použitím zajistíte, že váš web bude stále funkční a zabezpečený. Aktualizace se objevují také pro použité komponenty (např. zásuvné moduly, šablony), obvykle bývají zdarma.

5. Publikování ve více jazycích

Díky použití vhodných modulů mohou uživatelé publikovat články v různých jazycích. WordPress zobrazí různé abecedy a znaky. Stejné téma zpracované v několika článcích (jazycích) lze propojit, aby každý čtenář získal stejné informace ve svém jazyce.

 

6. Zapojení čtenářů pomocí komentářů a sociálních sítí

Možnost vložení komentáře je automatickou součástí vašeho nového webu – ale pokud budete chtít, můžete ji vypnout. Podobně flexibilně můžete dát svým čtenářům možnost, aby odkazy na vaše stránky sdíleli v sociálních sítích Twitter, Facebook, Google Plus a dalších.

Tlačíka sociálních sítí - Facebook, Twitter, Google Plus

7. Statistiky návštěvnosti

Statistiky Google ve WordPressu

Pokud chcete sledovat návštěvnost svého webu, WordPress dokáže zobrazit informace z vašeho účtu Google Analytics. Přímo v redakci uvidí administrátor údaje o počtu čtenářů, zdrojích návštěvnosti, odkazujících stránkách a další.

No Fields Found.